Mobiliųjų telefonų tėvų kontrolės sistemos TiSpy apžvalga

Mobiliųjų telefonų tėvų kontrolės sistemos TiSpy apžvalga

Negaliu nepasidalinti naujausiu savo atradimu, kurio ne viena išbandyta funkcija privertė mane aiktelėti. Nors ši mobiliųjų telefonų sistema savo funkcionalumu primena privatų detektyvą, šnipinėjantį kažkokį neištikimą palaidūną, tačiau kūrėjų vis dėlto yra priskiriama tėvų kontrolės sistemoms. Tiesa, rinkoje prekiaujant tokia programine įranga apskritai kyla klausimas ką tokie detektyvai dar veikia. Ko gero parsiuntinėja ir diegia šias programėles savo sekamųjų telefonuose. TiSpy tėvų kontrolės sistema rinkos konkurentus "permuša" ne tik funkcionalumu bet ir kaina.

 

Funkcionalumas

Visų pirma bendrai apie programėlę. Telefone ji veikia foniniu režimu, jos praktiškai neįmanoma aptikti. Viskas, ko reikia šio kibernetinio seklio paruošimui, tai kelioms minutėms paimti mobilųjį įrenginį, įdiegti programėlę, ir saugiai padėti jį atgal - viskas paruošta darbui. Duomenų stebėsena ir konfigūravimas vyksta nuotoliniu būdu prisijungus prie online portalo per interneto naršyklę. 

Pagrindinė funkcija, kuria programėlė leidžia naudotis, tai, galime sakyti, pilna prieiga prie visko, kas vyksta telefone. Valdymo skyde galima peržiūrėti visą skambučių registrą, pokalbių trukmę, jei adresų knygoje sukurtas pašnekovo įrašas, matomas jo vardas bei nuotrauka. Be abejo suteikiama prieigą ir prie visų telefone užregistruotų adresatų. Sistema net leidžia padaryti adresatų knygos atsarginę kopiją jei telefonas netikėtai nustotų veikti. Akivaizdu, kad programėlė užtikrina prieigą ir prie SMS bei MMS žinučių. Pastarosios matomos paskyroje net jei telefone jos būtų ištrintos. Taip pat yra papildoma funkcija leidžianti gauti SMS žinutes nurodytu el. pašto adresu. Prisijungus prie portalo galima net užblokuoti pasirinktų telefono numerių tekstinių žinučių gavimą ar skambinimą! Be abejo prieigą suteikiama ir prie kalendoriaus ir jame esančių įrašų.

Socialinių tinklų stebėsena įgalina Facebook, Whatsapp, Viber, Line, Hike, Skype, Hangout, Kik žinučių bei el. pašto peržiūrą. Vėlgi, net informacija ištrinta iš socialinių tinklų matoma portale. Taip pat kaip ant delno visa telefono interneto naršymo istorija. Sistemos kūrėjai nemažai dėmesio skyrė programėlėms. Iš valdymo skydo galima matyti visas telefone įdiegtas programas, peržiūrėti statistiką kurios programėlės naudojamos dažniausiai. Valdymo skydo galima net užblokuoti programėles skirtas suaugusiems, ar tokias, kurios jūsų manymu reikalauja per daug prieigos prie asmeninės informacijos.

Visi galerijos failai taip pat saugomi TiSpy portale. Net jei nuotraukos ištrintos telefona, jas galima peržiūrėti prisijungus prie savo paskyros. Net jei telefonas pavogtas (ar pamestas), toliau gaunama visą informaciją: nuotraukos, skambučių duomenys ir netgi telefono buvimo vieta. Panašu, kad vienu šūviu galima nušauti bent du zuikius? Bet visa tai yra daugiau mažiau pagrindinės funkcijos, kurias atlikti leidžia ir kitos tėvų kontrolės programėlės. Sakysite, tai kur tos funkcijos, pribloškusios mane - programuotoją, mačiusį įvairiausio plauko technologijų bei sistemų? Skaitykite toliau ir netrukus tai suprasite.

Be viso šio puikaus funkcijų rinkinio, TiSpy gali pasigirti tuo ko negali pasiūlyti jokie konkurentai (bent jau šiai dienai). Viena iš tokių funkcijų - GPS buvimo vietos stebėsena realiu laiku. TiSpy leidžia peržiūrėti visą maršrutą žemėlapyje, kurį per dieną apkeliavo telefonas. Sistema gali atsiųsti jums pranešimus, kuomet vaikas pasiekia savo kelionės tikslą. Bet kuriuo metu prisijungus prie portalo matoma vaiko buvimo vietą. Ši funkcija ne tik leidžia stebėti savo vaiką, pasitikrinti ar jis nemeluoja, bet gali ir padėti išgelbėti nuo tragiškų įvykių. Vaikui dingus, ar perspėjus, kad pateko į bėdą, galite iškart nustatyti jo buvimo vietą.

Gerai, sakysite, šitą jau kažkur buvome girdėję. Iš tiesų keletas kitų programėlių siūlo geolokacijos stebėjimo funkcionalumą. Tačiau kaip jums šitai - aplinkos garso bei vaizdo įrašinėjimas realiu laiku? Naudodamiesi šia programa galite klausytis kas vyksta jūsų vaiko aplinkoje. Dar daugiau - galite daryti nuotraukas pasirinktinai galine arba priekine kamera. Tarkime vaikas neatsiliepia į jūsų skambučius. Po kiek laiko pavykus susisiekti vaikas paaiškina, kad buvo kine ir negalėjo kalbėti. Visą tai galite nesunkiai patikrinti pasiklausydami kišenėje esančio telefono pagalba. Negana to, net telefonui esant neprijungtam prie interneto, valdymo skyde yra galimybė nustatyti grafiką, kuomet garsas ir vaizdas turi būti įrašinėjamas. Galima nustatyti grafiką, kuomet ir kokiu dažnumu bus įrašomas garsas ir padaromos nuotraukos. Kai telefonas prijungiamas prie interneto visa informacija pasiekiama portale.

Be viso to, sistema siūlo daugybę papildomų funkcijų, pavyzdžiui garsaus telefono signalo įjungimas pavogus telefoną. Telefono skleidžiamo garso negali išjungti net telefono naudotojas, kol neįvedamas saugos kodas. Taigi naudojantis šia sistema galima ne tik stebėti vaiko veiklą, apsaugoti jį ištikus nelaimei, bet ir nesunkiai surasti pamestą ar pavogtą telefoną arba išsaugoti svarbią informaciją esančią telefone jam sugedus. Valdymo skydo demonstracinę versiją galite išmėginti čia: https://www.tispy.net/TiSPY/dashboard.html 

Trumpas TiSpy funkcijas pristatantis filmukas:

Palaikomos platformos

Be plataus funkcijų spektro, programėlė pasižymi dideliu lankstumu. Ši programėlė veikia visuose Android (2.1 versijos ir aukštesnėse) ir iOS operacinių sistemų telefonuose. Deja, programa nepritaikyta Windows ir Blackberry operacinių sistemų įrenginiams.

Parsisiuntimas ir diegimas

TiSpy yra prenumeruojamo tipo programinė įranga. Jei nusprendėte išbandyti šią saugos sistemą, kad galėtumėte parsisiųsti programėlę ir naudotis valdymo skydu internetinėje naršyklėje, visų pirma turite nusipirkti prenumeratą norimam laikotarpiui. Tai galite padaryti spausdami nat žemiau esančios nuorodos. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį kokiam įrenginiui naudosite programą.

Programėlės atsisiunimas ir diegimas išsamiai paaiškintas žemiau pateiktame vaizdo įraše. 

Detalesnę parsisiuntimo bei diegimo informaciją, platesnį funkcijų aprašymą bei naudotojų atsiliepimus galite rasti programinės įrangos tiekėjo tinklapyje.

 

 

 

  • Funkcionalumas 10
  • Patogumas 9.8
  • Lankstumas 9.3
  • Naudotojų balas 9.9

Bendras įvertinimas

7,8
nuo€10