Saugus internetas

 tralialia.lt

Keiksmažodžių gaudyklė

Atsikratykite nešvankių žodžių ir įžeidžiančių pareiškimų bei apsaugokite savo vaikus nuo netinkamo turinio. "Keiksmažodžių gaudyklė" - tai keiksmažodžių filtras Google Chrome naršyklei. Su šiuo įskiepiu internetas taps saugia vieta jums ir jūsų šeimai. Kurkime saugią ir pagarbią bendruomenę internete kartu!

Skaityti daugiau

 tralialia.lt

Socialinių tinklų bei interneto grėsmės vaikams

Ar tikrai esame saugūs internete? Atsakyti sau galime tik patys, priklausomai nuo to kiek esame susipažinę su galimomis interneto bei socialinių tinklų grėsmėmis ir ar žinome kaip nuo jų apsisaugoti. Šiame straipsnyje aptarsime keletą pagrindinių grėsmių, su kuriomis galime susidurti mes ir mūsų artimieji, bei pažeidžiamiausia grandis - vaikai. Įvardiju vaikus kaip pažeidžiamiausius dėl to, kad jie turi techninius gebėjimus naudotis naujausiais įrenginiais, aplikacijomis bei socialiniais tinklapiais, tačiau stokoja pagrindinio dalyko - gyvenimiškos patirties. 

Skaityti daugiau

 tralialia.lt

Kaip apsaugoti vaikus internete?

Praėjusiame straipsnyje aptarėme pagrindines problemas ir grėsmes vaikams bei paaugliams naršant internete, dalinantis informacija socialiniuose tinkluose ir bendraujant pokalbių grupėse. Žinodami, kad virtualus pasaulis yra ne mažiau pavojingas nei realus, šį kartą pakalbėsime apie būdus kuriais galime (ir turime) padėti savo vaikams išvengti šių grėsmių.

Skaityti daugiau

 tralialia.lt

Viskas ką turite žinoti apie tėvų kontrolės sistemas

Tėvų kontrolės sistema - kas tai ir kam ji reikalinga? Kaip šios programos veikia? Kaip išsirinkti sau tinkamiausią ir kaip susitarti su vaiku dėl tokios sistemos naudojimo mobiliuose įrenginiuose bei kompiuteryje? Su šiais klausimais galite susidurti nusprendę įsigyti vieną iš daugybės internete prieinamų tėvų kontrolės sistemų, todėl šiame straipsnyje pasistengsime kuo aiškiau atsakyti į šiuos klausimus.

Skaityti daugiau