Saugus internetas

 tralialia.lt

Keiksmažodžių gaudyklė

Atsikratykite nešvankių žodžių ir įžeidžiančių pareiškimų bei apsaugokite savo vaikus nuo netinkamo turinio. "Keiksmažodžių gaudyklė" - tai keiksmažodžių filtras Google Chrome naršyklei. Su šiuo įskiepiu internetas taps saugia vieta jums ir jūsų šeimai. Kurkime saugią ir pagarbią bendruomenę internete kartu!

Skaityti daugiau

 tralialia.lt

Socialinių tinklų bei interneto grėsmės vaikams

Ar tikrai esame saugūs internete? Atsakyti sau galime tik patys, priklausomai nuo to kiek esame susipažinę su galimomis interneto bei socialinių tinklų grėsmėmis ir ar žinome kaip nuo jų apsisaugoti. Šiame straipsnyje aptarsime keletą pagrindinių grėsmių, su kuriomis galime susidurti mes ir mūsų artimieji, bei pažeidžiamiausia grandis - vaikai. Įvardiju vaikus kaip pažeidžiamiausius dėl to, kad jie turi techninius gebėjimus naudotis naujausiais įrenginiais, aplikacijomis bei socialiniais tinklapiais, tačiau stokoja pagrindinio dalyko - gyvenimiškos patirties. 

Skaityti daugiau

 tralialia.lt

Mobiliųjų telefonų tėvų kontrolės sistemos TiSpy apžvalga

Negaliu nepasidalinti naujausiu savo atradimu, kurio ne viena išbandyta funkcija privertė mane aiktelėti. Nors ši mobiliųjų telefonų sistema savo funkcionalumu primena privatų detektyvą, šnipinėjantį kažkokį neištikimą palaidūną, tačiau kūrėjų vis dėlto yra priskiriama tėvų kontrolės sistemoms. Tiesa, rinkoje prekiaujant tokia programine įranga apskritai kyla klausimas ką tokie detektyvai dar veikia. Ko gero parsiuntinėja ir diegia šias programėles savo sekamųjų telefonuose. TiSpy tėvų kontrolės sistema rinkos konkurentus "permuša" ne tik funkcionalumu bet ir kaina.

Skaityti daugiau

 tralialia.lt

Kaip apsaugoti vaikus internete?

Praėjusiame straipsnyje aptarėme pagrindines problemas ir grėsmes vaikams bei paaugliams naršant internete, dalinantis informacija socialiniuose tinkluose ir bendraujant pokalbių grupėse. Žinodami, kad virtualus pasaulis yra ne mažiau pavojingas nei realus, šį kartą pakalbėsime apie būdus kuriais galime (ir turime) padėti savo vaikams išvengti šių grėsmių.

Skaityti daugiau

 tralialia.lt

Tėvų kontrolės sistemos KidsWatch™ apžvalga

KidsWatch™ - tai dar vienas tėvų kontrolės sistemų lyderių rinkoje. Su daugiau nei dešimties metų patirtimi jie turi pasiūlyti kai ką įdomaus, ko neturi kitos tokio tipo programinės įrangos. Net septynis metus iš eilės KidsWatch™ buvo pripažintas geriausiu metų įrankiu. Įsigiję šią programinę įrangą gausite licenciją šią programą naudoti net 3 kompiuteriuose! Jei 3 kompiuterių neturite, galite pasidalinti ja su draugais, manau atrastumėte kam ji būtų naudinga. Tad apžvelkime pagrindinį šios tėvų kontrolės sistemos funkcionalumą bei tai, kas daro ją išskirtine.

Skaityti daugiau
  • 1 (current)
  • 2